KONST / Litografier / Färglitografi 15407126
nr 1540 7126
Ingemar Lööf
(1929-2007), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 66/260, daterad -75. Bildmått: 33x35 cm, yttermått inklusive ram: 54x51 cm
Utrop:
300 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:26:46
Ingemar Lööf
Läs mer om Ingemar Lööf